CONTACTEAZA-NE

SC Bronto Comprod SRL  
Adresa:

str.Corneliu Coposu nr. 35-37

Cluj-Napoca, jud. Cluj

400235 Romania

 
Orar

Luni-Vineri: 8:00 - 17:30

Sambata: 9:00 - 13:00

Fix:

0264-536 236

 
Fax:

0264-406 703

SC Bronto Comprod SRL  
Adresa:

str.Dambovitei nr.47

Cluj-Napoca, jud. Cluj

400584 Romania

 
Orar

9:00 - 17:30

Fix:

0364-143 045

 
Fax:

0264-406 703

SC Bronto Comprod SRL  
Adresa:

Localitatea Suceagu, str.Principala nr.355B, cod 407062

 
Orar

8:00 - 16:30

Fix:

0264-435 337

0264-436 654

0264-406 790

0264-280 796

 
Fax:

0264-406 703

TRIMITE-NE UN MESAJ

Informații fiscale

Nr. înreg. CCIA:


J12/3711/94

CIF:


RO 6541943

Capital social (RON):


105.000 Lei
Conducere

Administrator:
ing.Kocsis Sandor

Asistent manager:
ing.Rotar Eniko


Nr.tel.fix: 0264-406 790 int.911
Nr.tel.mobil: 0744-880 204
E-mail: sales@bronto.ro

Director General:
ing.Kocsis Judit-Anna


Nr.tel.fix: 0264-435 337 int.917
E-mail: k.m.judit@bronto.ro

Director Executiv:
ing.Barz Dorin


Nr.tel.fix: 0264-435 337 int.918
E-mail: dorin.barz@bronto.ro
Secretariat

Jánosi Monika


Nr.tel.fix: 0264-436 654 int.902
Nr.tel.fix 2: 0264-280 796
E-mail: office@bronto.ro
dep. Contabilitate

ec.Tompa Zsuzsa


Nr.tel.fix: 0264-435 337 int.914
Nr.tel.mobil: 0752-125 495
E-mail: contabilitate@bronto.ro
Dep. Vanzari Utilaje

Toth Ildiko


Nr.tel.fix: 0264-406 790 int.906
Nr.tel.mobil: 0758- 105 477
E-mail: toth.ildiko@bronto.ro

Sándor Csilla


Nr.tel.fix: 0264-406 790 int.912
Nr.tel.mobil: 0758-105 476
E-mail: sandor.csilla@bronto.ro
dep. Service & Piese de schimb

Director Tehnic:
ing.Bartha Sandor


Nr.tel.fix: 0264-436 654 int.915
E-mail: tehnic@bronto.ro

Consilier service & piese
Kolozsi Zoltan


Nr.tel.fix: 0264-436 654 int.916
Nr.tel.mobil: 0747-049 173
E-mail: kolozsi.zoltan@bronto.ro

Consilier service & piese
ing.Feher Arpad


Nr.tel.fix: 0264-536 236
Nr.tel.mobil: 0746-285 442
E-mail: feher.arpad@bronto.ro